O štúdiu

Kvalita a komfort

Profesionalita a skúsenosti

V našom štúdiu vieme pre VAŠE projekty zabezpečiť nekompromisný zvuk. Vieme ozvučiť televíznu reláciu, nahrať podcast, dabing, zmixovať pesničku, vyrobiť jingle pre rádio... Čomu sa ale venujeme úplne najviac, to je výroba reklamných spotov. V tejto oblasti pôsobíme od roku 2007 a za tú dobu sme sa na Slovensku etablovali medzi najžiadanejšími štúdiami.

Naše dlhoročné skúsenosti sú VÁM k dispozícii.


"Neplatíte ma za čas, za ktorý som to urobil, ale za tie roky, za ktoré som sa naučil urobiť to tak rýchlo a dobre"                

Robert Vano - fotograf 

(Cosmopolitan, Harper's Bazaar, Vogue)

All-In-One

Ak potrebujete vyrobiť reklamný spot, okrem jeho zvukovej realizácie VÁM vieme zabezpečiť aj all-in-one služby: scenár od renomovaných copywriterov, casting hlasov z vyše 300 najlepších slovenských hercov a moderátorov (zároveň vieme zabezpečiť aj zahraničné hlasy). Disponujeme veľkou databankou hudieb, okamžite použiteľných do VAŠICH projektov. A ak VÁŠ projekt potrebuje jedinečnú atmosféru, ktorú v databanke nenájdete, spolupracujme so špičkovými hudobnými skladateľmi. Medzi našimi kamarátmi nájdete aj profesionálov z iných oblastí audiovizuálnej tvorby: animátori, strihači, kameramani, producenti, režiséri.


Externé nahrávanie a ozvučovanie

Ak si to situácia vyžaduje, naši ľudia zbalia techniku a prídu za VAMI. Nahráme podcast, koncert, alebo ozvučíme tlačovú konferenciu. 


Sme tu pre VÁS

Naše štúdio sme budovali s dôrazom na technickú a akustickú dokonalosť. Tá je dôležitá pre nás, aby sme VÁM poskytli tie najkvalitnejšie služby. Mysleli sme ale tiež na to, aby ste sa u nás dobre cítili aj VY, naši klienti a účinkujúci. Preto u nás nájdete príjemné prostredie s krásnym interiérovým dizajnom. Samozrejmosťou je výborná káva a veľký výber nealko nápojov. K dispozícii je Vám aj oddychová zóna, kde si vybavíte telefonáty, maily, alebo len tak ujdete od práce.


Aj z pohodlia VAŠEJ kancelárie,

alebo domu

Ak sa z akéhokoľvek dôvodu nemôžete zúčastniť výroby osobne, vieme VÁM sprostredkovať celý priebeh cez online aplikácie Teams, Zoom, Skype. Pričom zvuk a obraz streamujeme v reálnom čase priamo zo zariadení, ktoré sledujeme aj v štúdiu. VY tak môžete mať plnohodnotný zážitok z nahrávania v maximálnej kvalite a aktívne komunikovať so všetkými zúčastnenými.


Od ucha k ruchu (a späť)

Dôležitou súčasťou skvelého zvukového mixu sú aj zvukové efekty, ruchy a atmosféry. Sme pyšní na našu databázu, ktorá obsahuje vyše 1.000.000 zvukov, ktoré môžeme do VAŠICH projektov použiť. Nakupujeme ich od najlepších producentov na svete, ktorí zásobujú aj najväčšie hollywoodske produkcie.

Napriek tomu sa niekedy môže stať, že ten správny zvuk sa v databáze nájsť nedá. Vtedy vyberieme mikrofóny a rekordéry.... a zvuk, ktorý potrebujeme VÁM nahráme sami.


Náš tím

Vladimír "BAJKO" Bajnoci

CEO / zvukár

Zvuku sa profesionálne venujem od roku 1990, kedy som bol (18 ročný) najmladším zvukovým majstrom v Slovenskom rozhlase. Stál som pri zrode ROCK FM rádia, prvého celoplošného, komerčného rádia na Slovensku. Od roku 1996 som trávil profesný život v spojení s Fun rádiom, kde som  sa venoval zvukovej produkcii a zbieral cenné skúsenosti. V roku 2007, som paralelne s rádiom, začal svoje pôsobenie na poli slovenskej reklamy. V roku 2020 som vybudoval a spustil do prevádzky vlastné štúdio, kde VÁS rád osobne privítam.

Ľubor "KAROL" Krištof

backup zvukár / DJ

S Karolom som sa  stretol v roku 1997 a odvtedy spolu úzko spolupracujeme. Nakoľko jeho hlavný job je stále vo Fun rádiu, v našom štúdiu pracuje ako plnohodnotná, nenahraditeľná záloha. Jeho skúsenosti sú zárukou profesionálneho výsledku.

Ľubor Krištof aka DJ Carlo je okrem toho aj vyhľadávaným párty DJ-om a v tomto segmente je voľbou číslo 1 najväčších eventových agentúr a slovenských celebrít.

Roman "GOGOL" Mališ

externé eventy / technický support

Ako je v našom štúdiu štandardom, aj s Romanom sa naše cesty spojili vo Fun rádiu. Všetky vysielania rádia z exeriéru boli vždy pod jeho technickou taktovkou. Za neskutočne krátky čas vie postaviť štúdio  na benzínovej pumpe, kúpalisku, alebo na Olympiáde. Dajte mu stabilný internet a on pohne rozhlasovým éterom.

Bezpočetné množstvo týchto príležitosti Romana "vycvičilo" vyriešiť každú kritickú situáciu rýchlo a efektívne. Popri tom sa začal venovať aj ozvučovaniu malých a stredných akcií, ako sú konferencie a prezentácie. Ak potrebujete toto, alebo nahrať podcast vo VAŠICH priestoroch, GOGOL nenechá nikdy nič na náhodu.

Chcete nás kontaktovať?